Aslında ne satın alıyorsunuz?

Asansörlü Vitrin Kasası Nedir

Son yıllarda tüketicinin altını tasarım eşyasından ziyade estetik takı olarak görmesi, altının yanı sıra pırlantalı takılarında talep görmesi ile birlikte kuyumcu vitrinlerinde ürün alternatifleri ve çeşitliliği arttı.

Kuyumcu dükkanları eskiden beri süregelen sabah malları vitrine dizip, akşam tekrar malları vitrinden toplama işleminin artan modellerin çeşitliliği ile çok fazla iş yoğunluğu yaratması, dükkanın aktif çalışma zamanından sabah ve akşam olmak üzere asgari 1 yada 1,5 saat kadar kayıp yaşatması ve en önemlisi rutin olarak yapılan mal toplama, mal dizme işleminde bazı modellerin zarar görmesi gibi sıkıntıları gidermek adına üretilen Asansörlü vitrin kasasına yöneldi.

Asansörlü Vitrin Kasaları, hem ürünün güvenliğini sağlarken hem de sabah mal dizip, akşam mal toplama olayını ortadan kaldırarak her ekstra bir çalışma süresi hem de narin modellerin yıpranmasını engellemesi gibi önemli bir yükü ortadan kaldırdı.

Her ürün grubunda olduğu gibi bu üründe de kısa süre sonra olmazsa olmaz olan hırsızlık, yangın, kesici ve delici saldırı aletlerine karşı mukavemet yerine yukarı, aşağı çalışan zaman tasarrufu sağlayan tasarımlar piyasaya kaliteden ödün verilip, görsel güzellikler eklenerek çokça sunulmaya başlandı.

Bugün geldiğimiz noktada bu ürünlerin foyaları maalesef üzücü tecrübeler ile gün yüzüne çıkmaya başladı.

Asli görevi koruma olması gereken Asansörlü Vitrin Kasası yerine Asansörlü Vitrin Toplayıcısı satılan kuyumcu esnafı talihsiz hırsızlık teşebbüsleri sonucu kesilen, delinen ürünleri ve maalesef yaşadığı maddi manevi kayıplar ile sıkıntılı günler yaşamaktalar .

Yanda bulunan resimde alt zemini sadece 3 mm tek parça sac ile kapatılan Asansörlü Vitrin Toplayıcısı zeminden yapılan saldırı ile soyulmuştur.

 

Ne Satın Alıyorsunuz? Asansörlü Vitrin Kasası mı? Asansörlü Vitrin Toplayıcısı mı?