Otel ve Resepsiyon Kasaları | Aydın Çelik Kasa

Otel ve Resepsiyon Kasaları

OTEL & RESEPSİYON KASALARI Nedir?

Otel ve Resepsiyon kasaları genellikle, otellerde, pansiyonlarda veya rezidans gibi konaklamalı yerlerde kullanılan çelik kasa modelidir. Özellikle otelde konaklayacak müşterilerin değerli gördükleri eşyalarının korunması ve saklanması amacıyla otel ve resepsiyon kasaları kullanılmaktadır. Otel ve resepsiyon kasalarını diğer çelik kasa türlerinden ayıran özelliği diğer sektörlere göre daha fazla korunma ihtiyacının olmasıdır. Bu yüzden otel ve resepsiyon kasalarının üretiminde kullanılan materyaller ve güvenlik sistemleri son derece kaliteli olmalıdır. Materyallerin kaliteli ve sağlam olması müşterilerin eşyalarının korunması ve saklanması açısından üst düzeyde olacak ve sizleri maddi ve manevi kayıplardan streslerden kurtaracaktır. Otel ve resepsiyon kasalarında kullanılan materyaller ne kadar iyiyse otel ve resepsiyon kasalarının fiyatlarında da artış doğru orantılı olarak artacaktır. Otel ve resepsiyon kasalarının fiyatları sadece kullanılan materyal ve sistemlere göre de değişmemektedir. Fiyatlarını değiştiren başka bir faktörde proje bazlı olarak yapılması ve buna bağlı olarak otel, pansiyon vb. işyerlerinin istekleri, tercihlerine göre otel ve resepsiyon kasasının fiyatı değişmektedir.Otel ve resepsiyon kasa çeşitleri, otel ve resepsiyon kasa modelleri proje bazlı olarak yapılmakta ve değişkenlik göstermektedir fakat otel ve resepsiyon kasaları genellikle şu üç başlık etrafında toplanır. Bunlar; duvar kasaları, otel kasaları, resepsiyon emanet kasaları.

Otel ve Resepsiyon Kasa Çeşitleri

Otel ve resepsiyon kasa çeşitleri Otel ve resepsiyon kasa çeşitleri, otel ve resepsiyon kasa modelleri proje bazlı olarak yapılmakta ve değişkenlik göstermektedir fakat otel ve resepsiyon kasaları genellikle şu üç başlık etrafında toplanır. Bunlar; duvar kasaları, otel kasaları, resepsiyon emanet kasaları.

Duvar Kasaları

Otel ve resepsiyon kasa çeşitlerinden olan duvar kasaları, otellerde, pansiyonlarda vb. konaklamalı yerlerde istenilen ölçü ve ebatlarda üretilerek duvara montaj edilmektedir.

Duvar Kasası

 

Otel Kasaları

Otel ve resepsiyon kasa çeşitlerinden olan otel kasaları minimalize bir kasa olup otellerde, pansiyonlarda vb. konaklamalı yerlerde odalara konulan kasalar olarak bilinmektedir.Ürün iç kısmında zemine ya da duvara montaj imkanı sağlayan montaj deliği mevcuttur.

Otel Kasası

 

Resepsiyon Emanet Kasaları

Otel ve resepsiyon kasa çeşitlerinden olan resepsiyon emanet kasaları otellerde, pansiyonlarda vb. konaklamalı yerlerde prrojeye göre istenilen ölçü ve ebatlarda üretilere montaj edilmektedir.

Resepsiyon Emanet Kasası

 

Otel ve Resepsiyon Kasalarının Fonksiyon Özellikleri

Otel ve Resepsiyon Kasalarında ürünlerimiz güvenlik bakımında güçlü, farklı yapılarda üretimi, güvenlik bakımından özel testlerden geçmiş sertifikalı kasa kilitleri, isteğe göre farklı elektronik ve mekanik kasa kilidi kullanımı, kullanıcının isteği üzerine farklı ebat ve özelliklerde üretim, yükseklik ayarlı portatif sistemi, beğeninize uygun boya tür ve renkleri, kişiye özgün ekstra güvenlik aparatlı ve kullanım alanlarına yönelik özelliklerinde üretilmektedir.

Otel ve Resepsiyon Kasasının Amacı Nedir?

Otel ve Resepsiyon Kasaları içerisinde bulunan ürünlerin korunması, saklanması ve doğal afet gibi durumlarda zarar gelmemesi için muhafaza eilmesini ve güvende tutulmasını sağlar.